Kızıltepe Otelleri

Kızıltepe doğasının ortasında yer alan Kızıltepe Dunaysır Otel, Kızıltepe’nin eşsiz ortamında unutulmaz bir konaklama için siz değerli misafirlerimizi ağırlamak için kapılarını açıyor.
Kahvaltı konseptinde hizmet veren otelimizde, konaklamanızın her gününe sabah uyandığınızda zengin açık büfe kahvaltı ile başlıyorsunuz. Otelimize yakın açık havuz, çocuk havuzu ve ücretli/ücretsiz plaj seçenekleri ile siz ve aileniz harika bir konaklama geçireceksiniz.
Otelimiz 24 saat resepsiyon hizmeti ile siz değerli misafirlerimize hizmet vermektedir. Araçlarıyla gelen müşterilerimize özel otoparkımız, ücretsiz wi-fi ve tatil anılarının yanı sıra iş ve özel toplantılar için 24 saat oda servisimiz mevcuttur. Kızıltepe otelleri arasında en eski otel olma gurunun taşımakla birlikte en lüks otel olmanında da ayriyetten sevincini taşıyoruz. Otelimiz Havalimanına 10 km, uzaklıktadır. Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi anlayan, bunlara kaliteli hizmet ile ulaşan, etik değerlerin ve sosyal sorumluluğun bilincinde, sürdürülebilir, 3 yıldızlı tesisat standardına sahip ve müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan bir firma olmak. Sektörde adından söz ettiren, hizmet kalitesinden ödün vermeyen, farklı konseptine göre sürekli fark yaratan ve değer katan, prestijli bir turizm destinasyonu olarak kabul gören, prestijli ve lider bir turizm işletmesi olmak.

No responses yet

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir