Kızıltepe Dunaysır Yükseliş Otel

Bir şehir otelinden beklenebilecek birçok avantajı misafirlerine sunan Mardin Kızıltepe Otel, favorilerimizden biri olan Kızıltepe’de yer alıyor. Alışveriş merkezleri ve modern mağazalara yakın, hem iş seyahatiniz hem de geziniz için uygun olan otelleri kolaylıkla seçebilirsiniz.
Toplu taşıma duraklarına otelden yürüyerek kolayca ulaşılabilir. Otelin zarif odalarında, özellikle iş gezileri sırasında rahatça çalışmanıza yardımcı olacak alana sahip 2 yatak odası bulunmaktadır. Otel odaları şehir manzaralıdır ve çay/kahve yapma imkanı, gece lambaları, havlular ve banyo malzemeleri ile donatılmıştır. Düz ekran TV ve uydu TV, otel odalarında konukları bekleyen diğer olanaklar arasında yer almaktadır.
Kızıltepe’nin kalbinde yer alan otel, iş toplantıları için idealdir. Çok sayıda katılımcıyı ağırlayacak şekilde tasarlanmış odalarıyla dikkat çeken tesiste, talep üzerine yemekli davetler de düzenleniyor. Siz de bu hizmetlerimizin tadını çıkarmak istiyorsanız Kızıltepe Otelleri Dunaysır otelimizi ziyaret edin.

#

No responses yet

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir